Lekáreň pohotovosť

Podnikatelia v Šali

Kultúrne podujatia

Kino

Denné menu

Kino

Program Kina DK Šaľa: marec 2018

1.- 2.3.2018, 20:00, 15+
Červená volavka
Baletky, ktoré musia predčasne ukončiť svoju kariéru, to nemajú jednoduché. Celý svoj život venovali len tancu a ich príprava na skutočný život nie je dokonalá. Až na maximálnu sebekázeň a vôľu dohnanú až do krajnosti. Bývalá primabalerína Dominika Jegorovová (Jennifer Lawrence) žije v Rusku a so svojou matkou čelí bezútešnej a neistej budúcnosti. Vďaka tomu sa stáva ľahkou korisťou ruských tajných spravodajských službách a dostáva sa do ich kurzu, v ktorom sa školia “volavky”. Tu prebieha tvrdý výcvik, ktorého cieľom je naučiť svoje “žiačky”, aby v roli profesionálnych zvodkýň využili svoje telo a myseľ ako dokonalé zbrane. Po ukončení zvráteného a sadistického tréningu je Dominika ako najnebezpečnejšia volavka nasadená na Nathaniela Nasha (Joel Edgerton), dôstojníka CIA, ktorý riadi jedného z najdôležitejších špiónov v Rusku. Dominika s Nathanielom vedú súboj plný vášne, špionských trikov a nedôvery. Dokáže ju Nathaniel presvedčiť, že je jediný človek, ktorému môže veriť? Ocenenú predlohu k filmu napísal Jason Matthews, veterán CIA s dokonalou znalosťou sveta kontrarozviedky. Matthews pracoval na bývalom Riaditeľstve operácií CIA, okrem iného vykonával nábor agentov v Sovietskom zväze a vo východnej Európe a ako šéf niekoľkých zahraničných agentúr CIA riadil tajné projekty zamerané proti programom zbraní hromadného ničenia a proti terorizmu.
Réžia: Francis Lawrence, Uvádza: Cinemart
Hrajú: Jennifer Lawrence, Mary-Louise Parker, Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Jeremy Irons, Nicole O'Neill, Sergej Poluni
Film: USA, triler, 136 minút, ST
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
2.3.2018, 17:30, MP
3.-4.3.2018, 16:00
Včielka Maja 2
Včielka Maja poletí za Jej Veličenstvom včeľou Cisárovnou poprosiť o to, aby sa jej úľ mohol zúčastniť slávnych Sladkých Hier. Včelia Cisárovná Maji vyhovie, ale ak Maja prehrá, jej úľ príde o všetky zásoby medu. Podarí sa Včielke Maji a jej kamarátom Sladké Hry vyhrať?
Réžia: Noel Cleary, Alexs Stadermann, Uvádza: Forum film
Film: AUS, DEU, detský, animovaný, 84 minút, SD
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
3.3.2018, 18:00, 12+
Tlmočník
Svojrázne roadmovie o dvoch pánoch, ktorí cestujú krížom cez Slovensko, aby spoznali pravdu o vlastnej minulosti. Obaja hlavní hrdinovia sa počas cesty dostávajú do bizarných situácií, stretávajú rozmanitých ľudí a postupne si skladajú mozaikovitý obraz strednej Európy, ktorá sa navonok mení, ale niekde v hĺbke ukrýva stále nevyriešené konflikty. Vďaka poznaniu života toho druhého, začínajú chápať vlastné činy a nanovo si definujú vlastnú identitu.
Réžia: Martin Šulík, Uvádza: Garfield film
Film: AUT, CZE, SVK, komédia, 113 minút, OR
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
4.3. 2018, 18:00, 12+
Tri billboardy kúsok za Ebbingom
Mildred Haynes zavraždili dcéru Angelu. Vyšetrovanie vraždy sa neúspešne preťahuje preto sa Mildred rozhodne konať. Pred vjazd do mesta, kde žije, umiestni tri billboardy s veľmi kontroverznými odkazmi určenými pre Williama Willoughbyho, šéfa miestnej polície. Dráma plné čierneho humoru od oscarového režiséra Martina McDonagha.
Réžia: Martin McDonagh, Uvádza: Cinemart
Hrajú: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Lucas Hedges, Peter Dinklage
Film: GBR, USA, komédia, dráma, 115 minút, ST
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
3.-4.3. a 21.3.2018, 20:00, 15+
Winchester: Sídlo démonov
Tajomné, mysteriózne, najstrašidelnejšie, a zároveň reálne - také je sídlo WINCHESTER - postavené na hranici pozemského života a samotného pekla, kde sa duchovia a démoni objavujú už viac ako 150 rokov... Horor inšpirovaný skutočnými udalosťami v najstrašidelnejšom dome v histórii.
Réžia: Michael Spierig, Peter Spierig, Uvádza: Bontonfilm
Hrajú: Helen Mirren, Sarah Snook, Jason Clarke, Angus Sampson, Laura Brent, Alice Chaston
Film: USA, horor, fantasy, mysteriózny, 109 minút, ČT
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
7.3.2018, 20:00, 15+
The Post: Aféra v Pentagone
Keď vláda klame, noviny sa musia postaviť na stranu pravdy. Aféra v Pentagone je napínavou drámou z prostredia najvyšších politických kruhov USA. Rozpráva skutočný príbeh Kay Grahamovej (Meryl Streep), vydavateľky The Washington Post, a jej vedúceho redaktora Bena Bradleeho (Tom Hanks), ktorí sa pustia do boja s vládnou mašinériou. Chcú zverejniť exkluzívny materiál odhaľujúci fakty, ktoré americká vláda pred verejnosťou ukrývala takmer tri desaťročia. V nerovnom súboji obaja riskujú nielen svoje kariéry, ale aj osobnú slobodu, aby pomohli vyniesť na svetlo dlho utajovanú pravdu o tzv. Pentagon Papers.
Uvádza: Forum film
Hrajú: Tom Hanks, Maryl Streep, Sarah Paulson, Alison Brie, Bruce Greenwood
Film: USA, dráma, 116 minút, ČT
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
8.-9.3.2018, 20:00, 12+
Lady bird
Christine má osemnásť a žije s pocitom, že ešte nič nezažila, že umiera zaživa, že sa dusi, v škole aj doma pod dohľadom matky, ktorá vie všetko najlepšie. Ako väčšina jej rovesníkov sa rozhodne svoj život radikálne zmeniť. Komédia Lady Bird herečky a debutujúcej režisérky Grety Gerwig je neobyčajný film o obyčajnom dospievaní.
Réžia: Greta Gerwig, Uvádza: Cinemart
Hrajú:  Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Beanie Feldstein, Tracy Letts, Lucas Hedges, Odeya Rush, Jake McDorman, Laura Marano, Lois Smith, Kathryn Newton, Timothée Chalamet, Stephen Henderson, Andy Buckley, Danielle Macdonald, Jordan Rodrigues, Kristen Cloke, John Karna, Ben Konigsberg, Luisa Lee, Marielle Scott, Daniel Zovatto, Bob Stephenson, Myra Turley, Bayne Gibby, Marietta DePrima
Film: USA, dráma, 94 minút, ČT
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
9.3.2018, 17:30, MP
10.-11.3.2018, 16:00
Leo da Vinci: Misia Mona Liza
Vďaka starým i novým priateľom a oddanej Líze, zažije dobrodružnú cestu za splnením svojho veľké sna: vedieť lietať. Je tu však aj skupina strašných pirátov, ktorí sa chcú dostať k potopenému pokladu pri ostrove Montecristo. Ako prvý sa k pokladu dostane však Leo, ktorý využuje svoj jedinečný vynález - potápačský oblek. Piráti sú ale v strehu a...
Réžia: Sergio Manfio, Uvádza: Continental film
Film: ITA, POL, animovaný, dobrodružný, 82 minút, SD
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
10.- 11.3.2018, 18:00, 15+
Otcova volga
Eva je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačíl povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačuje starostlivo ukrytá a náhodne objavená detská kresba. Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať, ale Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa k prízraku nevlastného brata upne.
Réžia: Jiří Vejdělek, Uvádza: Cinemart
Hrajú:  Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Martin Myšička, Boleslav Polívka, Emilia Vášaryová, Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová, Jana Plodková, Václav Neužil
Film: CZE, komédia, dráma, 90 minút, OR
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
10.-11.3.2018, 20:00, 15+
Prianie smrti
„Lekár Paul Kersey (Bruce Willis) má všetko, čo si len človek môže želať - zaujímavú prácu, krásnu rodinu a nádherný domov. S násilím sa stretáva iba na operačnej sále pohotovosti, kde pracuje ako chirurg. Jedného dňa sa však všetko zmení. Po brutálnom napadnutí v ich vlastnom dome jeho manželka (Elisabeth Shue) zomiera a dcéra (Camila Morrone) zostane v nemocnici ležať v kóme. Rúca sa mu celý svet a policajti len bezmocne krčia plecami, pretože podobných prípadov riešia denne desiatky. Hnaný túžbou po pomste, Paul berie zákon do vlastných rúk a ozbrojený vyráža do ulíc, aby nevinným životy zachraňoval a zločincom ich bral. Chicago má nového hrdinu, ktorý verí, že spravodlivosť ešte existuje.
Réžia:  Eli Roth, Uvádza: Forum film
Hrajú:  Bruce Willis, Vincent D'Onofrio, Elisabeth Shue, Jack Kesy, Kirby Bliss Blanton
Film: USA, akcia, 103 minút, ST
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
14.3.2018, 20:00, 12+
Fk: Bratříček karel
Čo bolo tak príťažlivé na "malom spevákovi s veľkým hlasom", že viac ako dvadsať rokov po jeho smrti ľudia stále spievajú jeho pesničky a čítajú jeho poéziu? Aké je miesto umelca v tragických dejinách vlasti? Môže jednotlivec ovplyvniť chod dejín? Bol Kryl obeťou dejín svojho národa? Milovali ho davy, ale umieral opustený a zatrpknutý - pretože nikdy nerobil kompromisy. Tieto a ďalšie otázky sa rozhodla položiť autorka filmu Krystyna Krauze.
Réžia: Krystyna Krauze, Uvádza: Forum film
Hrajú: Jan Kryl, Miroslav Kovařík, Jaroslav Hutka, Agnieszka Holland
Film: CZE, POL, dokument, 79 minút, ČT
Vstupné: 4€/3€ člen FK
 
15.3. a 17.3.2018, 20:00, 12+
Tomb Rider
Lara Croft (Alicia Vikander) má 21 rokov a práve zdedila obrovské obchodné impérium. Jej otec, bohatý šľachtic a známy dobrodruh, Lord Richard Croft (Dominic West), zmizol bez stopy pred 7 rokmi, keď bola ešte malá. Odvtedy sa Lara márne snaží nájsť nejaký zmysel života. Keď si prečíta záhadný odkaz, ktorý jej otec zanechal, rozhodne sa opustiť Londýn a vyraziť do neznáma, aby prišla na to, čo sa mu naozaj stalo. Vydá sa po jeho stopách hľadať legendárnu hrobku na mýtickom ostrove niekde pri japonskom pobreží. Nebude to však také jednoduché – už len dostať sa na ostrov jej dá riadne zabrať. Loď, ktorá ju mala dopraviť na pevninu stroskotá v silnej búrke, a Lara sa ocitá sama uprostred neznáma, vyzbrojená len ostrým nožom, pevnou vierou a vlastnou tvrdohlavosťou. Ak sa jej podarí prekonať svoje vlastné limity a prežiť toto nebezpečné dobrodružstvo, stane sa z nej skutočný Tomb Rider.
Réžia: Roar Uthaug, Uvádza: Forum film
Hrajú: Alicia Vikander, Walton Goggins, Dominic West, Daniel Wu, Hannah John-Kamen, Alexandre Willaume
Film: USA, akcia, 122 minút, ST
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
16.-17.3.2018, 17:30, MP
Chloe a trpaslíci
Akcia, humor, romantika a dobrodružstvo. Keď Chloe zistí, že škriatkovia v záhrade ich nového domu nie sú takí, ako vyzerajú, musí sa rozhodnúť. Buď sa bude snažiť dostať na vytúženú vysokú školu, alebo začne bojovať proti Trolom ...
Réžia:  Peter Lepeniotis, Shelly Shenoy, Uvádza: Magicbox
Hrajú: Olivia Holt, Becky G., Tara Strong, Josh Peck, David Koechner, George Lopez, Nash Grier, Madison De La Garza, Jeff Dunham, Patrick Stump, Salli Saffioti
Film: CAN, detský, animovaný, 89 minút, SD
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
16.3.2018, 20:00, 15+
Backstage
Príbeh o skupine mladých tanečníkov z malého mesta, ktorých sen o veľkej sláve, ale aj ich priateľstvá, lásky a pohľad na svet nečakane skomplikuje dobrácky predavač lístkov z miestnej vlakovej staničky, Hugo. Strhujúci tanečný film pre mladých a o mladých - o ich snoch, ambíciách a o pretrvávajúcej dôležitosti rodiny a priateľstva. Jednoduchý, ale emóciami nabitý príbeh zo súčasnosti má ambíciu voľne naviazať na kultové slovenské hudobné filmy z 80tych rokov a znovu vzkriesiť tento populárny žáner v našej kinematografii.
Uvádza: Bontonfilm
Film: CZE, SVK, hudobná romanca, 100 minút, OR
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
18.3. a 25.3.2018, 18:00, 12+
Cesta za kráľom trollov
Rodinný fantasy film „Cesta za kráľom trollov“ rozpráva príbeh Espena, syna chudobného farmára. So svojimi bratmi Petrom a Pavlom sa vydá na nebezpečnú výpravu za záchranou princezny Kristin zo zajatia zlého trolla známého ako Horský kráľ, aby získal odmenu a zachránil tak rodinnú farmu.
Réžia: Mikkel Brænne Sandemose, Uvádza: Cinemart
Hrajú: Vebjørn Enger, Eili Harboe, Mads Sjøgård Pettersen, Elias Holmen Sørensen, Allan Hyde, Thorbjørn Harr, Gard Eidsvold, Synnøve Macody Lund
Film: NOR, fantasy rozprávka, 104 minút, ČD
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
23.3.2018- ST, 20:00 , 12+
24.3.2018- ČD, 18:00
Pacific Rim: Povstanie
Pokračovanie sci-fi Guillerma del Tora Pacific Rim – Útok na Zemi. Jake Pentecost sa spojí s Mako Moti, aby mohli spoločne veliť novej generácii Jeagerov proti ničivej Kaiju hrozbe.
Réžia: Steven S. DeKnight , Uvádza: Cinemart
Hrajú: John Boyega, Scott Eastwood, Tian Jing, Rinko Kikuči, Charlie Day, Burn Gorman, Adria Arjona, Cailee Spaeny, Rahart Adams, Karan Brar, Nick E. Tarabay, Max Zhang, Makkenjú, Daniel Feuerriegel, Ivanna Sachno, Levi Meaden
Film: USA, sicfi, akcia, dobrodružný, 111 minút
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
24.-25.3.2018, 16:00, MP
Králik Peter
Rebelský králik Peter žije svoj veselý bezstarostný život spolu s ostatnými zvieratami na farme. Nový majiteľ statku sa však o svoj životný priestor deliť nemieni - a už vôbec nie so zvieratami. Začína sa tak bizarná vojna o teritórium medzi ním a obyvateľmi záhrady.
Réžia: Will Gluck, Uvádza: ITA film
Hrajú: James Corden, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Domhnall Gleeson, Rose Byrne, Daisy Ridley
Film: USA, rodinný, detský, animovaný, komédia, 94 minút, SD
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
24.-25.3.2018, 20:00, 15+
Oni 2: Nočná korisť
Malo to byť príjemné rodinné stretnutie v chatovej osade na brehu jazera, ale na miesto určenia dorazila iba jediná rodina. Všade je úplné ticho a nikde v okolí nikoho nie je vidno...až kým sa večer neozve zvonček na dverách. Za nimi stoja traja psychopati v strašidelných maskách a nožmi v rukách. Práve našli svoju korisť a lov sa môže začať. Rodičia alebo deti? Kto bude silnejší a prežije?
Réžia: Johannes Roberts, Uvádza: Forum film
Hrajú: Bailee Madison, Christina Hendricks, Martin Henderson, Lewis Pullman, Emma Bellomy, Damian Maffei, Lea Enslin, Preston Sadleir, Leah Roberts a ďalší
Film: USA, horor, 85 minút, ST
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
28.3.2018, 20:00, 15+
Fk: Thelma
Krehká Thelma práve nastúpila na vysokú školu. Aj napriek veľkej snahe jej rodičov kontrolovať každý jej krok prvý krát skúša nezávislosť a vír študentského života. Keď sa však zamiluje do krásnej spolužiačky Anjy, začnú sa v jej okolí diať nevysvetliteľné a desivé veci a Thelma s hrôzou zisťuje, že ich príčinou je možno ona sama. Uhrančivý triler o najtemnejších ľudských túžbach, rodinných prekliatiach a zakázanej láske natočil jeden z najtalentovanejších škandinávskych tvorcov súčasnosti - Joachim Trier.
Réžia Joachim Trier, Uvádza: ASFK
Hrajú: Eili Harboe, Kaya Wilkins, Henrik Rafaelsen, Ellen Dorrit Petersen, Anders Mossling
Film: DNK, FRA, NOR, SWE, dráma, 116 minút, ČT
Vstupné: 4€/3€ člen FK
 
29.3. a 31.3.2018, 20:00, 12+
Ready player one: Hra sa začína
V roku 2045 je svet veľmi nehostinné miesto. Stredoškolák Wade Watts, tak ako väčšina ľudstva, uniká pred bezútešnou realitou do virtuálnej utópie zvanej OASIS, kde môže byť každý, kým len chce. Existujú tu tisíce planét, na ktorých sa dá žiť, hrať, ale aj zamilovať. Tvorca OASIS-u James Halliday totiž zomrel bez potomkov a svoje rozprávkové bohatstvo spolu s OASIS-om sa rozhodol darovať človeku, ktorý rozlúšti hádanky a splní úlohy roztrúsené v jeho výtvore. Milióny ľudí sa celé roky márne pokúšajú rozpliesť hustú sieť odkazov na popkultúru z konca dvadsiateho storočia. Až kým Wade jedného dňa nenatrafí na kľúč k rozlúšteniu prvej hádanky a odrazu stojí proti tisíckam súperov v zúfalých pretekoch o uchmatnutie hlavnej ceny. Nejde tu však len o lákavú výhru, ale najmä o desivý dosah pretekov na skutočný svet, ktorý sa od základov zmení...
Réžia: Steven Spielberg, Uvádza: Continental film
Hrajú: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Vin Diesel, Simon Pegg, Ben Mendelsohn, Mark Rylance, T.J. Miller, Win Morisaki, Hannah John-Kamen, Simone Kirby, Kae Alexander, Letitia Wright, Lynne Wilmot, Blake Ridder, Laurence Spellman, Lena Waithe, Kit Connor 
Film: USA, triler, scifi, akcia, 140 minút, ST
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
31.3.2018, 16:00, 12+
Sherlock Gnomes
Uvádza: Cinemart
Film: GBR, USA, detský, animovaný, 90 minút, SD
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
31.3.2018, 18:00, 12+
Dancer
Obdarený veľkou vytrvalosťou a zanietením, Sergej Polunin vzal tanečný svet útokom a stal sa historicky najmladším sólistom Kráľovského baletu v Londýne. V dvadsiatich piatich rokoch bol na vrchole kariéry. Rozhodol sa však odísť a tanec úplne opustiť. Dokumentárny film režiséra Stevena Cantora sleduje život tohto osobitého umelca, od jeho márnotratných začiatkov na Ukrajine cez strhujúce výkony vo Veľkej Británii, Rusku a nakoniec i v Spojených štátoch, kde ho David LaChapelle nakrútil pri tanci na Hozierovu skladbu Take Me to Church a video sa okamžite stalo hitom internetu. Film okrem oslavy Poluninovho rýdzeho talentu a nespútaných ambícií uvažuje tiež o tom, či bohatstvo a úspech stačia k nájdeniu osobnej a profesijnej identity...?
Réžia: Steven Cantor, Uvádza: Continental film
Hrajú: Sergej Polunin
Film: GBR, RUS, UKR, USA, dokument, životopisný, 85 minút, ST
Vstupné: 5€/4€ deti do 12r., študenti, dôchodcovia od 62r.
 
Zdroj: MskS Šaľa
 

Radíme

Odklad daňového priznania SZČO nemusia Sociálnej poistovni oznámiť

Publikované Sala Online, 15.03.2018 - 16:56Odklad daňového priznania SZČO nemusia Sociálnej poistovni oznámiť

Samostatne zárobkovo činné osoby, ktoré majú predĺženú lehotu na podanie daňového priznania za rok 2017, nie sú povinné túto skuto...

Polícia varuje: Pozor na číslo začínajúce 0971

Publikované Sala Online, 14.03.2018 - 18:14

Polícia na svojom facebookovom profile zverejnila upozornenie:   V posledných dňoch sa mnoho očanov obrátilo na políciu  s tým, že im volá číslo začí...

Prvý zber bioodpadu koncom marca

Publikované Sala Online, 13.03.2018 - 18:37

Mestský úrad v Šali stanovil dátum začiatku zberu biologického odpadu. Na území Veče sa s jeho vývozom začína dňom 23. marca, v Šali to bude o deň nes...


Zobraziť všetky články →

SalaOnline pre ženy

Fajčíme síce menej, ale stále sa málo hýbeme

Publikované Sala Online, 09.03.2018 - 17:03Fajčíme síce menej, ale stále sa málo hýbeme

Slováci si uvedomujú, že zdravý životný štýl vplýva na dĺžku života, no značná časť sa nevenuje pravidelne žiadnej fyzickej aktivi...

Nedostatok aj nadbytok jódu môže uškodiť rovnako

Publikované Sala Online, 08.03.2018 - 17:37

Čo je jód? Jód je dôležitý stopový prvok, v tele zabezpečuje správnu činnosť štítnej žľazy, a[nbsp...

Bravčová masť nie je nezdravá alebo 10 dôvodov, prečo by masť nemala chýbať vo vašej kuchyni

Publikované Sala Online, 01.03.2018 - 20:09

Pri slovnom spojení bravčová masť sa väčšine z nás vynoria také pojmy ako kôrnatenie ciev, chol...


Zobraziť všetky články →

Odporúčame

5000 eur z rozpočtu mesta bude opäť v rukách obyvateľov

Publikované Sala Online, 17.03.2018 - 17:025000 eur z rozpočtu mesta bude opäť v rukách obyvateľov

V mnohých mestách na Slovensku sa predstavitelia samospráv snažia pritiahnuť občanov k väčšej aktivite pri spolurozhodov...

Tárajko a Popletajka zavítajú v rámci jarného turné aj do Šale

Publikované Sala Online, 09.03.2018 - 20:34

Zábavnú dvojicu Tárajko a Popletajka mohli šalianske deti spoznať v máji minulého roku v[n...

Ľudový tanec v Šali je pre všetkých

Publikované Sala Online, 08.03.2018 - 20:31

Folklórny súbor Šaľan, ktorý bol v našom meste založený v roku 2015, sa počas tohto nie dl...


Zobraziť všetky články →


Anketa

Aký typ kultúrnych podujatí navštevujete v Šali?