Lekáreň pohotovosť

Podnikatelia v Šali

Kultúrne podujatia

Kino

Denné menu

Užitočné kontakty

ADASTAV Plus - Odborník pre váš stavebný materiál

Naša spoločnosť patrí k prvým priekopníkom internetového obchodu so stavebným materiálom na Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 1998, pod obchodným menom Adastav Plus. Od roku 2005 sme spustili internetový obchod pod názvom Onlinestavba.sk. V roku 2008 sme založili novú spoločnosť Onlinestavba s r.o., kde sme spojili kamenné obchody s internetovým portálom www.onlinestavba.sk .

A tak sme vytvorili veľkoobchodnú sieť a stabilný internetový obchod so širokým a kvalitným sortimentom. Prostredníctvom preverených partnerským predajní priamo vo vašom regióne, sme vytvorili spoľahlivý systém a zabezpečili Vám stavebný materiál za najvýhodnejších podmienok. Naša dlhoročná história a skúsenosti vám prinášajú istotu, odbornosť a kvalitný servis.
 

Kontakt

Diakovská cesta 14
927 01 Šaľa
Slovensko
e-mail: info@adastav.sk
+421(0)911 979 156

OTVÁRACIE HODINY:
pondelok - piatok: 7:00 hod. - 17:00 hod.
sobota: 7:00 hod. - 12:00 hod.

 

 

Šalianski školáci budú budovať 3D modely domu budúcnosti

Stavebniny Adastav Plus vyhlásili súťaž „Vytvor dom s Adastavom“  pre celé triedy základných škôl v okrese Šaľa. Cenou za najkrajší 3D model domu budúcnosti je technologické vybavenie pre triedu v hodnote 2000 Eur. Môžu sa zapojiť aj jednotlivci – ak vymyslia maskota pre Adastav Plus.

 
Stavebniny Adastav Plus sa rozhodli podporiť kreativitu a technické myslenie školákov v Šali a okolí. „Môžu popustiť uzdu svojej fantázii, ale aj zamyslieť sa nad stavebnými a technickými detailmi, ktoré nám môžu spríjemniť bývanie. Školské vybavenie v hodnote 2000 eur je pre súťažiace triedy veľmi peknou motiváciou,“ hovorí Zoltán Rácz, konateľ Adastav Plus. Na modeloch môžu triedy pracovať do 20. novembra 2015, potom ich do 7. decembra budú hodnotiť Šaľania na internete, na Facebooku, ale aj prostredníctvom dotazníkov, ktorými môžu prejaviť podporu modelu, ktorý sa im zapáči.
 
Súťaž bude prebiehať v dvoch kategóriách, 1.- 4. ročník a 5.- 9. ročník. Do súťaže sa môžu školy prihlásiť prostredníctvom e-mailu info@adastav.sk, alebo písomne formou listu zaslaného na adresu Adastav Plus, Diakovská cesta 14, 927 01 Šaľa. Ak sa o súťaži chcete dozvedieť viac, kliknite si na www.adastav.sk/sutaz .
 
Žiaci z Kráľovej nad Váhom
 
„Pre tých, ktorí by chceli zabojovať aj sami za seba, máme v rámci tejto akcie súťaž o návrh maskota stavebnín,“ pripomína Zoltán Rácz, „Maskot by mal mať súvislosť so stavebninami, stavbou domu, alebo šikovnými majstrami. Cenou pre jednotlivca bude darček podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur.“  Maskot môže byť nakreslený na výkrese rôznou výtvarnou technikou alebo v počítačovom programe. Žiaci hodia svoj výkres do súťažnej krabice, ktorá bude stáť v budove školy. Súťažiaci by však mal sledovať aj súťažné otázky na webovej stránke www.adastav.sk, každé 2 týždne pribudne nová a odpovede musia byť priložené k výkresu maskota. Prvá otázka bude uverejnená od 15. októbra 2015, tak nezmeškajte štart.
 
"Túto zaujímavú akciu sme mohli pripraviť aj vďaka sponzorom Bramac, Schiedel, Porotherm a PCI, aj touto cestou im ďakujeme. Ak vás táto výzva inšpirovala, neváhajte a začnite pracovať na svojom projekte:))"
 

 


Radíme

O inflačnú pomoc treba požiadať

Publikované Sala Online, 12.05.2023 - 18:22O inflačnú pomoc treba požiadať

Tretí balík inflačnej pomoci je pripravený pre 50 000 ľudí.   Od začiatku mája môžu občania podávať žiadosti o infl...

Policajti opúť varujú seniorov pred podvodnými telefonátmi

Publikované Sala Online, 15.02.2023 - 15:09

Nitrianska polícia varuje seniorov pred podvodmi.  Policajti v Nitre v priebehu včerajšieho dňa zachytili osem podozrivých telefonátov starším ľuďom.[nbsp...

Pošty budú počas vianočných a novoročných sviatkov zatvorené

Publikované Sala Online, 22.12.2022 - 18:44

Pobočky Slovenskej pošty budú počas vianočných a novoročných sviatkov zatvorené.    Slovenská pošta nebude svoje služby ponúkať od 24. - 26. decembra ...


Zobraziť všetky články →

SalaOnline pre ženy

Udržujte deti aktívne aj počas jesene: pohyb prináša mnohé zdravotné benefity

Publikované Sala Online, 12.11.2023 - 18:00Udržujte deti aktívne aj počas jesene: pohyb prináša mnohé zdravotné benefity

Úrad verejného zdravotníctva radí   Zabezpečte deťom primeranú pohybovú aktivitu počas jesene i ďalších mesiacov, pretože pod...

Na zápis do materských škôl máte posledné dni

Publikované Sala Online, 11.05.2023 - 19:58

Zápisy prvákov do základných škôl máme v Šali úspešne za sebou. Podobné starosti aktuálne zažív...

Potrebujete zabaviť najmenších členov rodiny? Prenajmite im skákací hrad

Publikované Sala Online, 12.04.2023 - 12:46

Chystáte detskú oslavu či rodinnú párty, kde bude viac detí a potrebujete ich zabaviť? Skákacie...


Zobraziť všetky články →

Odporúčame

V Nitre prebieha obľúbený veľtrh

Publikované Sala Online, 27.04.2023 - 15:09V Nitre prebieha obľúbený veľtrh

Na výstavisku Agrokomplex v Nitre začal včera jeden z najobľúbenejších veľtrhov.   Veľtrh Nábytok a bývanie 2...

V uliciach sa koná zbierka Deň narcisov

Publikované Sala Online, 20.04.2023 - 16:40

Dobrovoľníci v uliciach rozdávajú žlté narcisy a zbierajú financie na podporu zbierky Deň narcisov. ...

Radnica chce poznať váš názor

Publikované Sala Online, 17.01.2023 - 19:26

Ste spokojní so životom v Šali? Alebo práve naopak vám niečo chýba a mali by ste podnety č...


Zobraziť všetky články →


Anketa

Čo považujete za najväčší nedostatok predstaničného priestoru?