Lekáreň pohotovosť

Podnikatelia v Šali

Kultúrne podujatia

Kino

Denné menu

Udalosti

Seniorov si uctia v Šali i v okolitých obciach

Publikované Sala Online, 11.10.2017 - 11:22

Seniorov si uctia v Šali i v okolitých obciach

Október je mesiac, ktorý je jedným z troch posledných v mesiaci. Možno už trochu chladný, avšak skrýva v sebe svoje čaro. Hýri pestrými farbami a padajúcim farebným lístím.
 
Október je zároveň mesiacom úcty k starším ľuďom. Počas tohto mesiaca mnohé organizácie usporadúvajú podujatia pre seniorov, v rámci ktorých im chcú vzdať úctu a obdiv.
 
Podujatia pri príležitosti mesiaca úcty k starším sa budú konať v Šali i v okolitých obciach.
 
Občianske združenie Večania pripravilo pre seniorov program, ktorý sa uskutoční už zajtra, 12. októbra v Spoločenskom dome vo Veči so začiatkom o 16.00 hodine. Nebude chýbať hudobný program i občerstvenie.
 
Na seniorov myslia aj v okolitých obciach. Obec Močenok pripravila posedenie pre seniorov na 15. októbra. O 15.00 hodine si môžu návštevníci pozrieť divadelné predstavenie v podaní DS Dominus Močenok (v kinosále) a následne sa bude konať posedenie v spoločenskej sále obecného úradu.
 
Obec Trnovec nad Váhom a komisia kultúry si uctí seniorov 26. októbra. V miestnom kultúrnom stredisku sa uskutoční tradičné posedenie so seniormi nad 70 rokov. Program začína o 14.00 hodine.
 
foto: ilustračné

Diskusia k článku

Do diskusie zatiaľ neboli pridané žiadne príspevky.

Na pridanie nového príspevku musíte byť zaregistrovaný a prihlásený.Anketa

Aký typ kultúrnych podujatí navštevujete v Šali?