Lekáreň pohotovosť

Podnikatelia v Šali

Kultúrne podujatia

Kino

Denné menu

Šaliansky magazín

Mestskí policajti zachránili život Šaľana

Publikované Sala Online, 11.10.2017 - 17:45

Mestskí policajti zachránili život Šaľana

Šalianski mestskí policajti dnes zachránili život mladému Šaľanovi.
 
33-ročný muž sa chcel v priestoroch pivnice obesiť. Kým jeden z policajtov ho zdržiaval na telefónnej linke, dvaja sa vybrali na miesto. Našťastie prišli včas a tragédii sa tak podarilo predísť.
 
Ľudovít zavolal na linku 159 a oznámil, že chce vykonať samovraždu. „Kolega Viliam Mrázik ho zdržiaval na linke, vypytoval sa ho a medzitým nám napísal na papier, že muž je v pivničných priestoroch na Narcisovej ulici. S kolegom Ladislavom Szabom sme okamžite vyrazili na miesto,“ opisuje udalosti mestský policajt Ján Kulina. Podľa jeho slov nebolo vôbec ľahké sa do pivnice dostať, v ceste im bránilo niekoľko zamknutých dverí. Za krátky čas sa im ale podarilo dostať sa k mladíkovi. Policajti neváhali a zakročili. „On už mal nachystané lano, držal sa a chcel sa už obesiť. Hneď sme ho odtiaľ strhli a vyviezli sme ho von z pivnice,“ opisuje ďalej príslušník mestskej polície. Následne privolali štátnu políciu a mladíkovi rýchlu zdravotnícku pomoc.
 
Mestskí policajti sa s podobným prípadom stretli už niekoľkokrát. Teší ich, ak sa im podarí včas zakročiť a zachrániť tak ľudský život.
 
Zdroj: Mesto Šaľa/Tlačová správa

Diskusia k článku

Do diskusie zatiaľ neboli pridané žiadne príspevky.

Na pridanie nového príspevku musíte byť zaregistrovaný a prihlásený.Anketa

Aký typ kultúrnych podujatí navštevujete v Šali?